پرداخت
ادامه خرید
بسته
  فیلترها
  جستجو

  راهنمایی انتخاب سایز پا

  راهنمایی انتخاب سایز پا

  نحوه تعیین سایز پا برای خرید اینترنتی کفش

   

  شاید برای شما هم پیش آمده باشد که سایز پای خود را ندانید یا حتی کنجکاو شده باشید که سایز پا چگونه محاسبه میشود و یا اینکه بخواهید از یکفروشگاه اینترنتی کفش ،خرید کنید اما در سایز پای خود تردید داشته باشید. در یک بررسی در انگلستان مشخص شده که بیش از نیمی از خانم ها سایز پای خود را نمیدانند و معمولا از روش آزمون و خطا سایز خود را بدست می آورند، این کار منجر به پا درد و کمرد درد در پایان روز برای آنها میشود. در این مقاله میخواهیم درباره نحوه صحیح اندازه گیری سایز پا با توجه به نوع کفش و فرم پاها نکاتی را بیان کنیم.

  در این مقاله میخواهیم درباره نحوه صحیح اندازه گیری سایز پا با توجه به نوع کفش و فرم پاها نکاتی را بیان کنیم.

  برای دانستن سایز پای خود میتوانید به روش زیر اقدام نمایید.

  روش اول به این صورت میباشد که ابتدا می بایست بدون جوراب روی یک سطح صاف و سفت بایستید و یک برگه کاغذ بزرگتر از پای خود زیر پایتان قرار دهید و مماس با بلند ترین انگشت خود ( هر انگشتی که بلندتر است) یک خط افقی بکشید و سپس این کار را در انتهای پاشنه نیز انجام دهید (مطابق تصویر). توجه داشته باشید که بهتر است اندازه گیری را در ساعات پایانی روز انجام دهید چرا که بعلت فعالیت در طول روز و تجمع خون در آن پاها در بزرگترین حالت خود قرار دارند. و نیز ممکن است اندازه پاها یا یکدیگر یکی نباشد پس بهتر است پایی ک بزرگتر است را اندازه گیری کنید.

   

  بعد از اندازه گیری سایز پای خود عدد بدست آمده را در جدول زیر که مطابق استانداردهای اروپا، امریکا و انگلستان و در دو ردیف زنانه و مردانه نشان میدهد (در ایران نیز از سیستم سایز بندی رایج اروپا استفاده میشود) قرار دهید و مطابق با آن سایز پای خود را بدست آورید.

  راهنمایی انتخاب سایز پا

   

  توجه کنید اطلاعات بالا برای قالب های استاندارد است.

  اکثر قالب ها ی کفش حاج عمو استاندارد است در صورت کوچک یا بزرگ بودن قالب کفش ها در قسمت توضیحات هر کالا مقدار آن نوشته میشود

  و در آخر هم نگران نباشید اگر به هر دلیلی کفش سایز مورئ نضرتان نبود میتوانید کفش را ارسال کرده و سایز مورد نظر و دقیق برای شما ارسال میشود(هزینه های پست و بسته بندی به عهده مشتری است)

  همه چی در مورد رنگ سال2020-1399

   

  اگه دوست داری با عشقت کتونی هاتونو ست کنی کلیک کن

   

  برای مشاهده مدل کفش های تکساز و زیر قیمت اینا کلیک کن

  نظرات
  17/03/1399 03:23 ب.ظ
  بسیار عالی
  13/04/1399 08:27 ب.ظ
  اوما گاد؟
  13/05/1399 05:59 ب.ظ
  این دوتا جدول که زدید بالاش نوشته سایز زنانه
  10/10/1399 09:25 ب.ظ
  کاش اگه میدونی قالب یا کوچیکه یا بزرگ خودتون برامون کوچیک تر یا بزرگ تر بفرستین چون ما اینترنتی خرید میکنیم قالب هر کفشی ام فرق داره
  25/01/1400 10:17 ق.ظ
  1
  11/05/1400 06:56 ب.ظ
  پس چرا ٣٨ و ٤٤ موجود نيست
  26/09/1400 06:05 ق.ظ
  اکثر کتونی ها عدم موجودی میزنه به سایز بندیش ناقصه .تک و توک کارا سایز 45 داره که خوب خریدو محدود میکنه لطفا هم امار سایتو بروز کنید هم سایز بزرگ اضافه کنید.
  انصراف از نظر