پرداخت
ادامه خرید
بسته
  فیلترها
  جستجو

  همه چی در مورد رنگ سال!!!!!

  همه ی در مورد رنگ سال1399

   

   

  نگ سال 1399

  برای خرید کتونی اینجا کلیک کنید.

  انتخاب رنگ سال، برای بسیاری از شرکت های معروف رنگ به یک سنت هیجان انگیز تبدیل شده است. هنگامی که یک رنگ به عنوان رنگ سال معرفی می شود، طیف گسترده ای از طراحی تا بازاریابی برند ها را تحت تاثیر قرار می دهد.

  هنگام انتخاب یک رنگ به عنوان رنگ سال عوامل مختلفی مانند مد و فشن (رنگ مو و رنگ لباس)، معماری، طراحی صنعتی و تکنولوژی در نظر گرفته می شوند. امسال با ورود به یک دهه جدید، احساس فوق العاده ای خواهیم داشت و رنگ سال می تواند چگونگی نگاه ما به این دوره از طراحی را مشخص کند.

  در ادامه همراه کوکا باشید تا درباره ی اینکه رنگ سال 2020 یا ۱۳۹۹ چه رنگی است؟ 

  رنگ سال 2020 چه رنگی است؟

  پنتون چهارشنبه شب در منهتن اعلام کرد که رنگ آبی کلاسیک با کد Pantone 19-4052 را به عنوان رنگ سال 2020 انتخاب کرده است. این رنگ در عین سادگی بسیار زیباست و نمایانگر آسمان هنگام غروب، آب های آرام دریا و یک کاسه بلوبری است که ما را برای ورود به یک دهه جدید مطمئن و پایدار می سازد.

  آبی کلاسیک به عنوان یک رنگ آرام بخش شناخته می شود که آرامش را به روح انسان هدیه می کند و باعث تمرکز بیشتر او می شود. رنگ آبی کلاسیک منظم، محدود و بی حد و مرز است.

  لوری پرسمن معاون موسسه رنگ پنتون در این باره می گوید : ” آبی کلاسیک رنگی است که پیش بینی می کند چه اتفاقی در آینده رخ خواهد داد و آینده چه چیزی را به همراه خواهد داشت؟ این رنگ به خوبی ارتباط برقرار می کند.”

  پرسمن معتقد است که رنگ هر سال از طریق فرایندی طولانی و متفکرانه انتخاب می شود که سبک زندگی و روند صنعت را تحت تاثیر قرار می دهد.

  شاید جالب باشد بدانید که رنگ آبی برای سلامتی هم بسیار مفید است. تحقیقات نشان داده که مواد غذایی آبی رنگ به دلیل مقادیر بالای آنتوسیانین هایی که دارند خطر ابتلا به سرطان و بیماری های قلبی و عروقی را کاهش می دهند.

  رنگ آبی کلاسیک یکی از طیف های رنگ آبی و جزو رنگ های سرد طبقه بندی می شود. آبی کلاسیک رنگی است که برای توصیف آب های آرام دریا، آسمان هنگام گرگ و میش و یک کاسه بلوبری به کار می رود.

  رنگ آبی کلاسیک نماد چیست؟

  آبی کلاسیک یکی از طیف های رنگ آبی است و به عنوان یک رنگ آرامش بخش شناخته شده و اغلب نماد آرامش، ارتباط، درون نگری، قدرت، دانش، تمرکز و وضوح در نظر گرفته می شود.

  نماد های اصلی رنگ آبی کلاسیک

  ارتباطات

  آبی کلاسیک نماد ارتباطات قوی است.

  آرامش

  رنگ آبی کلاسیک موجب آرامش درونی می شوند.

  اطمینان

  رنگ آبی کلاسیک به عنوان نماد ایمان، اعتماد و اطمینان شناخته می شود.

  شخصیت شناسی رنگ آبی کلاسیک

  • افرادی که از رنگ آبی کلاسیک استفاده می کنند، افرادی قابل اعتماد و دارای اعتماد به نفس بالا هستند
  • افرادی که به رنگ آبی کلاسیک علاقه دارند، در مورد مسئولیت های خود بسیار جدی و سخت گیر هستند
  • این افراد در جمع های دوستانه رفتاری صمیمانه از خود نشان می دهند
  • افرادی که رنگ آبی کلاسیک را دوست دارند، بسیار آرام و احساساتی هستند

  خصوصیات و تاثیر رنگ آبی کلاسیک بر بدن

  گفته می شود که رنگ آبی کلاسیک می تواند باعث تقویت حافظه و افزایش تمرکز شود؛ تحقیقات دانشمندان در دانشگاه هاوارد نشان داده که رنگ آبی بر هورمون های بدن تاثیر می گذارد و در نتیجه باعث فعال شدن مغز و افزایش هوشیاری می شود.

  مطالعات نشان داده که رنگ آبی کلاسیک ضربان قلب را کاهش می دهد.

  متاسفانه بسیاری از مطالعات نشان می دهد که زندگی در اتاقی به رنگ آبی کلاسیک (آبی تیره)، می تواند باعث افسردگی شود.

  نام انواع سنگ های به رنگ آبی کلاسیک

  توپاز و زرگون (زیرکن) تنها سنگ هایی هستند که در طبیعت به رنگ آبی کلاسیک دیده می شوند.

  نام انواع گل های به رنگ آبی کلاسیک

  میخک قرنفلی آبی، ارکیده آبی، گل شیپوری آبی، گل سپاسی، ادریسی آبی و کلاغک یا سنبلک از جمله گل هایی هستند که در طبیعت به رنگ آبی کلاسیک دیده می شوند.

  نام میوه های به رنگ آبی کلاسیک

  بلوبری تنها میوه ای است که در طبیعت به رنگ آبی کلاسیک دیده می شود

  ویژگی‌های آبی کلاسیک، رنگ سال 2020
  رنگ سال 1399

  قبل از این که در سال جدید به سراغ رنگ سال 2020 بروید، بهتر است که ویژگی‌های آن را بشناسید تا بتوانید در مواقع مناسب از این رنگ زیبا استفاده کنید.

  آبی کلاسیک به جنسیت و فصل خاصی بستگی ندارد. شما می‌توانید این رنگ را در فصول مختلف سال و در هر مدل لباسی به کار ببرید. مهم نیست که لباس شما، یک پیراهن شب باشد یا یک دست کت و شلوار. علاوه بر این اگر دوست دار محیط زیست و سبک زندگی پایدار باشید، رنگ نیلگون آبی کلاسیک به راحتی از مواد طبیعی قابل استخراج است. بنابراین می‌توانید لباس‌های خود را به کمک مواد طبیعی به رنگ سال تبدیل کنید. آبی کلاسیک همانطور که از نامش پیداست، به شما ظاهری با اصالت می‌بخشد و آشفتگی جهان امروز را که به دنیای فشن نیز راه پیدا کرده از بین می‌برد. بنابراین به لطف رنگ سال 2020 کمپانی پنتون، دوست داران سبک و سیاق کلاسیک، سال خوب و پرباری را در پیش رو خواهند داشت.

  رنگ سال1399

  ویژگی‌های آبی کلاسیک، رنگ سال 2020

  ایده‌های برای رنگ سال 2020

  اگر شما هم یکی از طرفداران رنگ زیبای سال 2020 شده باشید، در این بخش از مقاله ایده‌های جذابی را برای اضافه کردن رنگ آبی کلاسیک به استایل شما معرفی خواهیم کرد. طیف رنگ آبی، با سایر رنگ‌ها به خوبی ترکیب می‌شود و به همین دلیل می‌توانید به راحتی این رنگ را در استایل‌های روزمره خود به کار ببرید.

  آبی کلاسیک + زرد

  رنگ زرد از جمله رنگ‌هایی است که در کنار رنگ آبی و به خصوص رنگ سال 2020 یا همان آبی کلاسیک، نیز جلوه‌ی بسیار خوبی به استایل شما می‌بخشد. رنگ زرد، رنگ متضاد آبی می‌باشد و ترکیب این دو رنگ توجه زیادی را جلب خواهد کرد.

  استفاده از رنگ زرد در یک استایل مونوکرومیک آبی کلاسیک، باعث ایجاد هیجان در استایل شما می‌شود. می‌توانید بسته به سلیقه و ذوق خود، از رنگ زرد در اکسسوری‌های کوچک نظیر کیف، کفش و گوشواره یا در اندازه‌های بزرگ‌تر و به عنوان آیتم‌های پوشیدنی مانند شلوار یا بلوز استفاده کنید.

  ست کردن رنگ سال

  آبی کلاسیک + زرد

  آبی کلاسیک + آجری

  اگر تضاد موجود بین رنگ‌های آبی و زرد با سلیقه‌تان سازگار نیست، پیشنهاد می‌کنیم که رنگ نارنجی یا آجری را به جای زرد به کار ببرید. رنگ نارنجی نسبت به زرد درخشندگی کمتری دارد و مات‌تر است و به همین علت تضاد کمتری ایجاد می‌کند. این رنگ در کنار آبی کلاسیک به خوبی جور می‌شود و می‌توانید آن را به عنوان یک چاشنی هیجان انگیز در استایل خود به کار ببرید.

  هم چنین می‌توانید در تناژ نارنجی کمی تغییر ایجاد کنید و آن را با خیال راحت به سمت نارنجی یا قهوه‌ای سوق دهید. این طیف رنگ بدون هیچ دردسری در کنار آبی کلاسیک استایل‌های زیبا و منحصر به فردی را خلق می‌کنند و علاوه بر این، انتخاب خوبی برای داشتن استایل‌هایی با رنگ سال 2020 می‌باشد.

  ست کردن رنگ سال

  آبی کلاسیک + آجری

  آبی کلاسیک + صورتی

  اگرچه بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند که به سراغ استایل‌هایی بروند که توجه کمتری را به سمت خود جلب می‌کنند اما همواره کسانی پیدا می‌شوند که عاشق پوشیدن لباس‌های متمایز و استایل‌های خاص‌تر هستند. اگر شما هم از جمله این افراد هستید، این ترکیب رنگ پیشنهادی مختص شماست!

  رنگ صورتی و به خصوص تناژ‌های درخشنده‌تر آن مانند سرخابی یا صورتی باربی، در کنار رنگ آبی کلاسیک، یکی از متفاوت‌تری استایل‌ها را می‌سازد. این ترکیب علاوه بر این که رنگ سال 2020 را به استایل شما وارد می‌کند، ظاهرتان را نیز چشمگیرتر از همیشه خواهد کرد. پوشیدن یک شلوار آبی کلاسیک یه همراه مانتو یا کت صورتی یا سرخابی، اضافه کردن یک جفت کفش سرخابی به یک استایل آبی رنگ یا حتی استفاده از گردنبند یا گوشواره‌های استیتمنت سرخابی در کنار لباس‌های آبی کلاسیک، راه‌های ساده‌ای هستند که می‌توانید برای ساختن این ترکیب از آن‌ها کمک بگیرید.

  ست کردن رنگ سال

  آبی کلاسیک + صورتی

  آبی کلاسیک + سبز

  بسیاری از ترکیب‌های رنگ که در دنیای فشن و طراحی به کار برده می‌شود، از طبیعت الهام گرفته شده است. این ترکیب متمایز نیز از همین دسته است. ترکیب رنگ‌های آبی کلاسیک و سبز را می‌توانید در بسیاری از پرندگان مشاهده کنید. طاووس یا مرغ مگس خوار مثال‌های خوبی برای این ترکیب رنگی هستند.

  سبز و آبی کلاسیک نزدیکی زیادی به هم دارند و تضادی ایجاد نمی‌کنند اما در عین حال هر دو رنگ از جمله رنگ‌های سرد هستند و می‌توانند ظاهری خنک خلق نمایند. می‌توانید با کمی خلاقیت تناژ رنگ سبز را دست کاری کنید و به جای استفاده از سبز‌های معمول، به سراغ سبزهای خاص‌تر مانند زمردی یا یخی بروید. پوشیدن یک پالتوی سبز رنگ به همراه شلوار آبی کلاسیک، به خوبی می‌تواند رنگ سال 2020 را به استایل شما اضافه کند.

  ست کردن رنگ سال

  آبی کلاسیک + سبز

  آبی کلاسیک + آبی

  گاهی اوقات راه‌های ساده‌تری نیز برای ساختن استایل‌های جذاب وجود دارد. اگر می‌خواهید رنگ سال 2020 را به کمد خود اضافه کنید، می‌توانید آن را به همراه آبی‌های دیگر ست کنید. این روش به شما کمک می‌کند تا استایل مونوکروم و خارق العاده‌ای بسازید و به یکی از پیشرویان در دنیای مد و فشن تبدیل شوید!

  در کنار رنگ سال 2020 یا آبی کلاسیک می‌توانید از آبی‌هایی نظیر آبی آسمانی، آبی نفتی، آبی رویال یا سرمه‌ای استفاده کنید. این روش پر قدرت، می‌تواند علاوه بر استایل‌های رسمی، استایل‌های کژوال‌تری را نیز خلق کند. جین‌ها آیتم‌های پرکاربردی برای خلق یک ظاهر تمام آبی به شمار می‌روند. پس آن‌ها را فراموش نکنید.

  رنگ سال1399

  آبی کلاسیک + آبی

  آبی کلاسیک + سفید

  مهم‌ نیست که رنگ سال 2020 چه باشد، چرا که در هر صورت، رنگ سفید در کنار آن به خوبی جور خواهد شد!

  آبی کلاسیک رنگی آرام بخش است و ترکیب آن به همراه رنگ سفید، ظاهری پاک و خالص را برای شما به ارمغان خواهد آورد. این ترکیب رنگ یکی از ترکیب‌های بسیار مناسب برای فصل تابستان به شمار می‌رود چرا که احساس خنکی بسیار زیادی به همراه دارد. پوشیدن شلوار سفید به همراه یک کت آبی کلاسیک یا ترکیب تی شرت سفید و شلوار یا دامنی به رنگ آبی کلاسیک می‌تواند ایده‌ی خوبی برای به کار بردن رنگ سال 2020 باشد.

  آبی کلاسیک + سفید

  آبی کلاسیک + مشکی

  رنگ مشکی نیز مانند سفید از جمله رنگ‌های خنثی است که در کنار همه‌ی رنگ‌ها ظاهری زیبا برای شما خواهند ساخت. بیراه نیست که بگوییم این ترکیب رنگ کم دردسرترین ترکیبی‌ست که می‌توانید به کمک آن از رنگ سال 2020 در استایل خود استفاده کنید.

  رنگ مشکی بر خلاف سایر رنگ‌ها، به تلاش و دقت زیادی برای ست کردن احتیاج ندارد و می‌توانید به همراه آن هر رنگ دیگری را به کار ببرید.

  به عنوان نمونه، پوشیدن کفش‌های به رنگ آبی کلاسیک در کنار یک استایل مشکی یا حتی ست کردن یک کت آبی کلاسیک با شلوار و کفش مشکی، ایده‌های عملی و ساده‌ای برای ساختن استایل‌های به روز محسوب می‌شوند.

  رنگ سال1399

  آبی کلاسیک + مشکی

  استفاده از رنگ سال 2020 فقط به کفش و لباس ختم نمی‌شود بلکه دنیای نامحدودی را به سوی شما باز خواهد کرد. حتی می‌توانید دکوراسیون خانه یا محل کارتان را نیز به رنگ آبی کلاسیک تغییر دهید و کمی تنوع ایجاد کنید.

  آرایش با طعم آبی کلاسیک!

  اگر از دوست دار تنوع هستید، می‌توانید از رنگ سال 2020 به عنوان رنگ آرایش چشم خود استفاده کنید. به کار بردن آبی کلاسیک به جای خط چشم و سایه‌های همیشگی، تغییر بسیار زیادی در چهره و ظاهرتان ایجاد می‌کند، اما خیالتان راحت باشد زیرا نتیجه بسیار هیجان انگیز خواهد بود.

  آرایش با رنگ سال

  خط چشم آبی کلاسیک

  آرایش با رنگ سال

   

  خط چشم آبی کلاسیک

  موهایی به رنگ دریا

  دنیای آرایش از جمله زمینه‌هایی است که به سرعت تحت تاثیر ترندها قرار می‌گیرد و به همین دلیل امسال باید منتظر آرایش‌ها و رنگ‌ موهای آبی رنگ باشیم. حتی اگر در انتخاب رنگ موهای خود بسیار حساس و سخت گیر باشید، امکان ندارد که از دیدن رنگ موهای آبی کلاسیک، وسوسه نشوید! ته رنگ خاص و سرد رنگ موی آبی تقریبا مناسب هر رنگ پوستی است و از همین رو می‌توانید رنگ سال 2020 را به موهای خود اضافه کنید. البته لازم به ذکر است که رنگ موی آبی فانتزی است و دوام کمتری نسبت به سایر رنگ‌ها دارد اما می‌توان به کمک آن ظاهر خود را ارتقا داد و به روز شد.

  آرایش با رنگ سال

  موی آبی کلاسیک

   

  آرایش با رنگ سال

  موی آبی کلاسیک

   برای مشاهده محصولات کلیک کنید

   

  برای مشاده اجناس تک سایز و ارزون کلیک کن

   

  اگه سایز پاتو نمیدونی و میخوای خرید اینترنتی کفش کنی اینجا کلیک کن

  نظرات
  29/10/1398 06:30 ب.ظ
  وای عالی بود واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم😭
  25/01/1400 10:17 ق.ظ
  1
  انصراف از نظر